سیستم آزمون های الکترونیک  :

برگزاری آزمون های میان ترم و سایر آزمون های موسسه های زبان به روش سنتی ، چاپ کردن و تکثیر آن به تعداد مورد نیاز ، تصحیح کردن اوراق امتحانی به روش سنتی و اعلام کردن نتایج بسیار هزینه بر و زمان بر و از مشکلات عدید مدرسین و زبان آموزان بوده است .
با راه اندازی سیستم آزمون آنلاین روژا برای موسسه خود کلیه امور مربوط به برگزاری آزمون ، تصحیح و اعلام نتایج آن به صورت مکانیزه انجام می شود و شاگرد به صورت غیر حضوری در هر امکان با مراجعه  به پنل خود در وب سایت موسسه امکان شرکت در آزمون در زمان تعیین شده دارد.
مدرس موسسه نیز پس از وارد شدن به پنل کاربری خود لیست شاگردان کلاس خود به همراه نمرات و در صورت لزوم پاسخ  های سوال writing آنان را مشاهده می نماید.
این سیستم جایگزینی مناسب برای بهبود بخشیدن به روشهای سنتی موسسه و مشاهده درصد پاسخگویی کاربران به هر آزمون، درصد پاسخگویی به هر سؤال، مشاهده کارنامه تک‌تک داوطلبان، مشاهده میزان پاسخگویی داوطلبان به هر گزینه و آماری بسیار جزئی از هر آزمون را برای مشاهده مدرسین و مدیریت  مجموعه فراهم می نماید.

Ø      لازم به ذکر است این سیستم شامل نرم افزار آزمون ساز مختص موسسه شما جهت طراحی سوالات چند گزینه ای ، پاسخ های کوتاه ، تشریحی و ... می باشد.

 

 

 

قابلیت های سیستم آزمون های آنلاین :


  •    برگزاری آزمون با تعیین وقت قبلی    
  •     جلوگیری از هر گونه تقلب
  •    محدود کردن زبان آموزان در تکرار آزمون
  •   امکان پرداخت الکترونیکی و شارژ حساب برای هر آزمون
  •     جلوگیری از مصرف بیرویه کاغذ جهت تکثیر سوالات
  •    عدم نیاز به حضور شاگردان در موسسه جهت برگزاری آزمون


آخرین تغییر: Saturday، 24 December 2016، 11:27 AM