طراحی وب سایت موسسات آموزشی  :

 

یک وب سایت اینترنتی ، محیطی آنلاین است که اطلاعات و محتوای خود را تحت  دامنه ای خاص سامان دهی کرده و خدمات و محصولاتی را ارائه می نماید. محتوای یک وب سایت اینترنتی می تواند متن ، عکس ، صوت ، تصویر ، فایل و یا سایر انواع داده باشد. هر وب سایت اینترنتی بر روی یک وب سرور ، راه اندازی می گردد. امروزه وب سایت های اینترنتی ، جایگزین سایر شیوه های اطلاع رسانی از قبیل کاتالوگ در سازمان ها گردیده است. از وب سایت های اینترنتی برای اهداف بسیار گسترده ای از قبیل اعتبارسازی ، تبلیغات اینترنتی ، آموزش، درآمدزایی ، اطلاع رسانی به زبان آموزان ، سامان دهی ثبت نام و پرداخت الکترونیکی و ... استفاده می گردد.

با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن موسسات آموزشی در سراسر دنیا ، را ه اندازی وب سایتی پویا جهت سهولت دسترسی فراگیران و معرفی دوره ها و همچنین ارائه خدمات بهتر از ملزومات یک موسسه آموزشی می باشد.

تیم طراحی و برنامه نویسی شركت ماژان با افتخار آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مجازی اعلام میدارد . این شرکت با توجه به نیازمندی ها و خواسته های موسسات آموزشی ، اقدام به طراحی پیشرفته سایت ، بهینه سازی وب سایت ، طراحی قالبی زیبا و نیز تامین خدمات هاست و دامین  نموده است .

 
 


آخرین تغییر: Saturday، 5 November 2016، 9:15 AM