شرکت فن آوری ماژان کار سامان

 

شرکت نرم افزاری ماژان یک مرکز تخصصی ICT می باشد که اساس فعالیت خود را بر فناوری اطلاعات و ارتباطات پایه ریزی نموده است تا از این رهگذر بتواند خدمات متنوع، حرفه ای و پیشرفته ای را در زمینه الکترونیکی سازی ، توسعه ارتباطات و ارائه نرم افزارهای مختلف برای مخاطبین و مشتریان خود فراهم سازد.

امروزه حضور داشتن در دنیای مجازی ، توسعه ارتباطات و استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها وحتی افراد حقیقی به یک ضرورت غیر قابل اجتناب تبدیل شده است از این رو  ماژان  در جهت فراهم کردن امکان ارتباطات وسیع و حضور قدرتمند شرکت ها و سازمانها و موسسات در اینترنت با هدف تبلیغات بی حد و مرز، تجارت الکترونیک ، ایجاد بازار های بزرگتر، ارتباط مداوم، وسیع و دو طرفه با مخاطبین، ارائه پشتیبانی های گسترده، به حداقل رساندن امور کاغذی و ... ابزارها و بسترهای لازم را فراهم نموده است.

گروه  ماژان کار سامان  با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص، فنی و با تجربه ، با تاکید بر نوآوری و تکنیک بالا، خدمات خود را با کیفیتی متمایز با سایر رقبا به مشتریان خود ارائه داده است که رضایت مشتریان شرکت که از جمله شرکت ها، سازمانها و موسسات برجسته می باشند، موید این موضوع می باشد.ماژان  تلاش خویش را به کار بسته تا بتواند از تمام ظرفیتهای خود برای یاری رساندن به مشتریان برای کاستن مشکلات و افزایش بهره وری آنان با ارائه محصولات و خدمات کاملاً کاربردی و سود آور به آنان استفاده نماید.

 در سالیان اخیر با پیشرفت روز افزون تکنولوژی عرصه ارتباطات نیز گسترش چشمگیری پیدا کرده است و لازمه ی ارتباط جهانی ،علاوه بر داشتن مهارت های مختلف ، فراگیری زبان های خارجی است . لذا پاسخگویی یه نیاز و استقبال رو به رشد جامعه نسبت به یادگیری زبان های خارجی سیستم آموزشی کارا و دقیقی را میطلبد . عرصه آموزش نیز همگام با جهان مدرن قدم برداشته و با به خدمت گرفتن تکنولوژی امکانات خاص و قدرتمندی را جهت پیشبرد آموزش و امور آموزشی فراهم آورده است.

در راستای تحقق این هدف گروه فنی و مهندسی ماژان  با بکارگیری تیم قدرمتند پژوهش ، برنامه نویسی و طراحی و با بکارگیری متدولوژی روز دنیا ، نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه روژا را که شامل سرویس های مختلف تحت ویندوز و تحت وب می باشد طراحی و به متقاضیان عرضه نموده است . گروه ماژان  در ابتدا با استقرار در یکی از معتبرترین موسسات زبان آموزی اقدام به شناسایی و بررسی کلیه نیازمندی های یک موسسه زبان نموده و طی مدت 8 سال  بطور پیوسته امکانات و سرویس های مختلفی را به سیستم اضافه  و در پایان پس از گذراندن آزمایشات موفق نرم افزار مدیریت موسسه روژا را در اختیار موسسات قرار داده است . هم چنین این شرکت با هدف تسهیل امور آموزشی و پر کردن خلا آموزش الکترونیکی موجود در کشور، با انتخاب به روز ترین و پرکاربرد ترین سامانه آموزش الکترونیکی در سطح جهانی، روند آموزش و یادگیری را برای موسسات ، مدرسین و فراگیران ، متحول نموده است و اقدام به راه اندازی این سامانه به صورت تخصصی برای موسسات آموزشی نموده است.

 ما برای موسسه شما مجموعه نرم افزاری بی رقیب را طراحی کرده ایم كه با استفاده از آن می توانید موسسه خود را از هر لحاظ  (مالی ، برنامه ریزی ، كیفیت آموزش ، رضایت مندی مشتری و ... ) كنترل نموده و ارتقاء دهید . شما با خرید این مجموعه ، سرمایه گذاری سودمندی را آغاز کرده اید زیراکه با صرفه جویی در زمان ، افزایش دقت ، پائین آوردن هزینه نیروی انسانی و نظم بخشیدن به امور جاری موسسه ، هزینه ی اولیه خرید نرم افزار در كوتاه ترین زمان جبران و  افزایش درآمد و رضایت مندی مشتریان را در پی خواهد داشت .

 


آخرین تغییر: Saturday، 5 November 2016، 9:05 AM