سیستم جامع مدیریت آموزشگاه های زبان  :

گروه نرم افزاري ماژان با بهره گيري از تیم قدرتمند برنامه نویسی خود و متدولوژی هاي روز دنیا، پکیج جامع نرم افزارهای مديريت موسسات آموزشي زبان روژا را توليد و به متقاضیان عرضه نموده است.

این پکیج شامل بسته کامل نرم افزار روژا، طراحی سایت، سرویس های تحت وب نرم افزار ، اپلیکیشن موبایل و سامانه آموزش الکترونیکی می باشد که با یکدیگر در ارتباط می باشند ، شما با تهیه بسته جامع نرم افزار روژا کلیه امور مدیریتی و آموزشی موسسه خود را از صفر تا صد و بر اساس آخرین تکنولوژی های به روز دنیا در اختیار خواهید داشت. گروه نرم افزاری ماژان با هدف تسهیل امور آموزشی و پر کردن خلا آموزش الکترونیک موجود در کشور ، با انتخاب به روز ترین و پرکاربرد ترین سامانه آموزش الکترونیک در سطح جهانی ، روند آموزش و یادگیری را برای موسسات ، مدرسین و فراگیران ، متحول نموده است . شما با خرید این مجموعه، سرمایه گذاری سودمندی را آغاز کرده اید زیرا که با صرفه جویی در زمان، افزایش دقت، پائین آوردن هزینه نیروی انسانی و نظم بخشیدن به امور جاری موسسه، افزایش کیفیت آموزش و رضایتمندی مشتری ،هزینه ی اولیه خرید نرم افزار در كوتاهترین زمان جبران و افزایش درآمد و رضایت مندی مشتریان را در پی خواهد داشت. 

هر موسسه با داشتن بسته جامع نرم افزارهای روژا می تواند کلیه امور مدیریتی و آموزشی موسسه خود را از صفر تا صد و بر اساس آخرین تکنولوژی های به روز دنیا به صورت کاملاً پویا مکانیزه نماید.

 

      این بسته جامع شامل نرم افزار های زیر می باشد :


·         نرم افزار اتوماسیون فرایندهای موسسه روژا

·         سامانه آموزش الکترونیکی و کلاسهای مجازی

·         نرم افزار نسخه مدرسین

·         نرم افزار تصحیح پاسخنامه های کاغذی

·         نرم افزار طراحی سایت

·         اپلیکیشن موبایل


نرم افزار های تحت وب شامل ماژول های زیر :


·         سامانه اطلاع رسانی زبان آموزان

·         سیستم نظرسنجی آنلاین

·         سیستم آزمون های آنلاین

·         سامانه تعیین سطح آنلاین شاگردان

·         سامانه الکترونیکی جذب مدرس  آنلاین موسسه

·         سامانه کتابخانه مجازی

·         سیستم ثبت نام و پرداخت الکترونیکی


اصلی ترین نرم افزار این مجموعه، نرم افزار اتوماسیون فرایندها می باشد که به صورت تحت شبکه بوده و علاوه بر پوشش تمامی فرایندهای موسسه دارای ماژولهای کاربردی دیگر از جمله ماژول کارت شناسایی هوشمند(RFID) ، ماژول پیام کوتاه اینترنتی، ماژول حسابداری، ماژول کتابفروشی و کتابخانه و ... نیز می باشد همچنین این نرم افزار قابلیت اتصال به تمامی دستگاههای PC-POS بانکی، وب کم، اسکنر، دستگاههای RFID  ، مودم GSM و ... را دارد.

*
کلیه نرم افزارهای تحت وب این مجموعه قابل اتصال به تمامی درگاههای پرداخت بانکی کشور می باشند.

آخرین تغییر: Monday، 24 April 2017، 2:12 PM